fbpx
(+ 372) 619 0020 info@jalakliinik.ee
ravipediküür

Ravipediküür

Ilusad küüned, terved ja hoolitsetud jalalabad – see on aparaatne ravipediküür

Klassikalise pediküüriga kõiki jalalaba ja küünte probleeme lahendada ei õnnestu. Keerulistes olukordades on standardse protseduuri efektiivsus küllaltki madal.

On olemas palju erinevaid küüneplaadi ja jalalabade naha patoloogiaid, mis vajavad erilist meditsiinilist hooldust. Tänapäeval on olemas meetodid ja spetsiaalsed aparaadid, mis oskusliku lähenemise puhul aitavad jalgade ilusa ja terve väljanägemise ohutul viisil taastada.

Tallinnas asuv meditsiinikeskus Estonian Foot Clinic kasutab oma töös uusimat tehnoloogiat, mis aitab kõige ohutumal viisil vabaneda ammu tekkinud probleemidest ja muudab nende kordumise võimatuks.

Meie keskuses tehakse oskuslikku ravipediküüri, mis lahendab edukalt järgmisi probleeme:

 • Sissekasvanud küüs
 • Erinevat liiki konnasilmad, kaasa arvatud juurega
 • Sügavad kannalõhed
 • Erinevas staadiumis seenhaigused
 • Jalalabade liighigistamine või nende ülemäärane kuivus
 • Küüneplaadi erinevat liiki deformatsioonid jne

On olemas palju spetsiifilisi jalalabade probleeme. Nii näiteks inimesed, kes põevad suhkurhaigust, kaebavad vereringehäireid, selline probleem on iseloomulik ka süsteemse vaskuliidi puhul. Klassikaline pediküür on sellistel juhtudel kategooriliselt keelatud. Kuid ega siis seetõttu pea ilusatest ja hoolitsetud jalgadest ja küüntest ilma jääma, sellised patsiendid võivad kasutada ohutut aparaatset pediküüri.

Kui pöördute meditsiinikeskusesse Estonian Foot Clinic, veendute omal nahal meie eelistes:

 1. Teid ootab ohutu ja tõhus protseduur, mille viib läbi spetsiaalset kõrgharidust omav kvalifitseeritud ja kogenud podoloog. Meie keskuses leiavad kõik Teie jalaprobleemid eduka lahenduse.
 2. Meie spetsialistide autorimetoodikad on praktikas näidanud, et ei tekita valu ja vähendavad vajadust käia sagedastel protseduuridel.
 3. Pediküür, mille tegemisel kasutatakse aparaati, on peen ja delikaatne protseduur. Seepärast kasutatakse kliinikus Estonian Foot Clinic selle läbiviimiseks ülitäpseid meditsiiniseadmeid, mille on valmistanud suur Saksa kontsern. Laitmatut kvaliteeti tagavad kulumaterjalid, mille on tootnud Saksa ettevõte BAEHR.
 4. Me pakume oma klientidele kompleksset lähenemist nende probleemile, olgu selleks siis küüneplaadi tõved või jalalabahaigused. Sissekasvanud küüsi ravime me aparaatsel meetodil, aga küüneseene puhul soovitame tõhusat laserravi.
 5. Aparaatse pediküüriga saavutatav tulemus ja selle protseduuri hind on omavahel üksüheses seoses. Me pakume kvaliteetset ja valutut protseduuri, mille hind ei saa olla odav.

Saame tuttavaks – podoloog

Kõiki haigusi ja kõrvalekaldeid, mis vaevavad meie jalgu, uurib ja ravib eriline spetsialist – podoloog. Tema muudab meie jalalabad taas terveks ning aitab vabaneda kõigist defektidest ja deformatsioonidest.

Podoloogi kompetentsi kuulub mitmesuguste jalalabasid vaevavate naha- ja küünehaiguste avastamine ja õigeaegne ravi. Spetsialist omab täielikku ettekujutust kõikide defektide iseärasustest ja teab, kuidas peab neid eemaldama, et patsient ei tunneks valu. Meie kliiniku podoloogi käsutuses on tänapäevane aparatuur ja uusimad tehnoloogiad.

Podoloogi imekäed, tema kogemused ja vilumus, mida täiendavad ainulaadsed meditsiinilised aparaadid, tagastavad igale patsiendile juba unustusse vajunud kergus- ja mugavustunde!

Meditsiiniline pediküür
Te jääte meie keskuse seinte vahel tehtud meditsiiniliste protseduuridega rahule

 • Kõik patsiendid on pärast protseduuri rõhutanud, et nad ei tundnud pediküüri ajal valu, et neil oli spetsialisti toolis mugav ja mõnus olla.
 • Me kasutame kõiki võimalusi, et patsientide täielik ohutus seansi ajal oleks tagatud. Kasutatav tehnoloogia välistab nakatumise või traumeerimise võimaluse.
 • Pärast raviseanssi unustavad meie patsiendid oma konnasilmad ja sissekasvanud küüned, mis on neile pikki aastaid ebamugavust valmistanud.
 • Aparaatse protseduuri kestus ei ületa klassikalise pediküüri oma, kuid ravipediküüri tõhusus ja kvaliteet on võrreldamatult parem.
 • Jalalabade hooldus on üpriski lihtne ega nõua erilist pingutust. Et jalad nii naistele kui meestele alati rõõmu valmistaksid, piisab sellest, kui käia kõigest üks kord kuus podoloogi kabinetis. Kusjuures standardse pediküüri puhul on vaja käia spetsialisti juures iga nädal.

Ei ole mõttekas lükata probleemi lahendamist kuhugi tulevikku, ei tasu oodata, et väljakannatamatu valu ja ebamugavus muutuksid Teie igapäevasteks kaaslasteks. Kasulikum, ohutum ja odavam on ennetada probleemi tekkimist, kui seda kirurgiliselt ja pikaaegse medikamentoosse raviga lahendada. On jõudnud kätte aeg hoolitseda oma jalalabade eest, tehes seda spetsialiseeritud keskuses.

Ei ole olemas ühtegi teist tõhusamat ega usaldusväärsemat viisi jalalabade deformatsioonide ja haiguste ravimiseks kui aparaatne ravipediküür.
Meie klientide arvukad kiidusõnad on selle tõestuseks.

Aparaatse ravipediküüri A ja O

 1. Mis tahes protseduur algab läbivaatusega. Diagnostika aitab podoloogil selgitada välja kõik küüneplaadi defektid ja jalalaba probleemid. Kõik andmed fikseeritakse patsiendi ravikaardis.
 2. Aparaatse pediküüri puhul on lubatud kanda nahale spetsiaalset desinfitseerivat lahust. See on protseduuri toime jaoks vajalik.
 3. Paksenenud nahapiirkondasid, liigsarvestunud alasid ja konnasilmasid töödeldakse spetsiaalsete otsakutega.
 4. Protseduuri lõppfaasis teeb podoloog patsiendile kergete liigutustega lõõgastava massaaži, mis muudab protseduuri veelgi mõnusamaks.
 5. Patsiendi soovil võib protseduuri täiendada muude ravimeetoditega (nt laserravi, raadiosagedusravi).
 6. Enne seansi lõppu tutvustab podoloog patsiendile koduse hoolduse meetodeid ning soovitab meditsiinilisi ja kosmeetilisi vahendeid.

Kohmakus ja piinlikkus, mida Teie jalgade väljanägemine tekitab, ei valmista Teile enam muret, kui valite probleemi lahendamiseks tõhusa ravipediküüri. Teil on võimalus jõuda ise järelduseni, et ravipediküür tähendab mugavust ja ilu, et see on kõige tõhusam ja ohutum viis hoida oma jalalabad laitmatus korras.

Meie kliinikus valitseb külalislahke ja heasoovlik atmosfäär, Te kogete seda juba enne kui lähete kvaliteetsele jalalabade ja küünte hooldusprotseduurile. Tööd selle nimel, et Teie jalgade nahk muutuks laitmatuks, hakkavad tegema oma ala juhtivad spetsialistid, kasutades selleks uuenduslikke seadmeid.

Teete õige valiku, kui valite jalahoolduseks oskusliku ravipediküüri, mille hinna ja kavliteedi suhe on optimaalne.

Et saada osa tänapäevastest, tõhusatest ja ohututest jalalabade ja varbaküünte hooldusprotseduuridest, et ilu oleks kättesaadav igale varbakesele, helistage meie kliiniku numbrile ja registreeruge spetsialisti vastuvõtule.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
Call Now Button