fbpx
(+ 372) 619 0020 info@jalakliinik.ee

Jalanõude seenevastane hügieenitöötlus KLENZ

Ideaalis pärast küüneseene ravi alustamis oleks parem jalanõud ära visata. Kuid vähesed oleks nõus kõigist oma jalanõudest korraga lahti saada. Seepärast peab ära viskama ainult vana, kantud ja higist läbiimbunud jalanõud – kuna seal on parim elukeskkond küüneseene jaoks.

Professionaalseks jalanõude töötlemiseks on Estonian Foot Clinicus kasutusel Klenz seadmed, mis välimuselt meenutab mikrolaineahju. Jalanõude desinfitseerimise peab läbi viima enne ravi algust ning selle lõpetamisel. Kui ravi on pikaaegne siis jalanõude töötlust on vaja läbi viia igakuiselt. Ärge unustage ka sokke! Need kõik peab kas ära viskama või läbi keeta ning korralikult ära triikida. Ainult sellisel juhul saab küüneseenest jagu saada.

Jalanõude steriliseerimine (maksimaalselt 3 paari) – 49 €

Klenz on kõige uuenduslikum “Hõbe ja osoon” tehnoloogia.

Esialgselt oli see tehnoloogia välja töötatud ja seadmetes kasutusel eesmärgiga desinfitseerida ja deodoreerida erinevaid jalatseid. Kuid kuna see tehnoloogia on täiesti ohutu, saab selle abil desinfitseerida ka paljusid teisi esemeid, näiteks lasteasju, beebitarbeid, k.a pehmeid mänguasju ja lutipudeleid; mobiiltelefone, raamatuid, raha, väikeseid kotte jne.
99,7% juhtudel oli steriliseeriv ja desodoreeriv toime KICM poolt kinnitatud. Vastavalt teadusuuringutele hävitab süsteem 650 liiki baktereid, ja pole olemas selliseid, mis suudaksid seadme töötamise ajal elada kauem kui 6 minutit. Seepärast on seadme viimases mudelis töötsükli pikkuseks programmeeritud just nimelt 6 minutit.

Tehnoloogia

Hõbedat on sellele iseloomuliku antibakteriaalse ja seenevastase toime tõttu kasutatud haiguste vastu võitlemisel juba üle 100 aasta. Kuid kui hõbe peenestatakse makroosakesteni (tavaliselt 25 nm), võib protsessi nimetada pindade katmiseks mikroskoopilise kattega ehk põhimõtteliselt süvapuhastuseks.

Klenz hoiab teie pere tervist, kaitstes mikroorganismide sissetungi eest.

Hõbeda ja sellise gaasi nagu O3 (osoon) vastastikusel toimel tekivad väga tugevad ioonid. Nad mõjutavad negatiivselt bakterite ja seente metabolismi ja hapniku transporti läbi rakumembraanide, hävitavad ka aatomite elektronseoseid. Sel moel saavutatakse desinfitseeriv (ehk seene- ja bakterivastane) toime ja samal ajal hävitatakse ebameeldiva lõhna molekulid.

Hõbe ja osoon takistavad bakterite ja seente paljunemist, aga just nemad põhjustavadki infektsioone, ebameeldivat lõhna, sügelust ja haavu.

Vaid Eesti Jalakliinik pakub oma klientidele täit seeninfektsiooni ravitsüklit, mille hulka kuulub ka laserravi ja jalatsite steriliseerimine.

Jalanõude steriliseerimine (maksimaalselt 3 paari) – 49 €

Call Now Button