fbpx
(+ 372) 619 0020 info@jalakliinik.ee

Meist

Estonian Foot Clinic tegeleb jalalaba probleemidega, nagu näiteks sissekasvanud küüned, konnasilmad, hüperkeratoos, nahalõhed, varvaste ja varbaküünte deformatsioonid. Meie kliinikus töötavatel spetsialistidel on meditsiiniline haridus, nad teavad mitte ainult seda, mida probleemi puhul teha, vaid oskavad ka selgitada, miks see probleem tekkis, ning soovitada profülaktikavahendeid. Veel on meie kliinikus võimalik saada konsultatsiooni ning soetada Saksa firma BAEHR professionaalseid jalahooldustooteid.

Meie kliinikus kasutatakse ranget steriliseerimissüsteemi (autoklaavimine), tänu millele võite alati protseduuri ohutuses kindel olla.

Miks tasub jalalaba probleemide puhul valida raviasutuseks just Estonian Foot Clinic?

  • Estonian Foot Clinic on ainuke kliinik Eestis, mis tegeleb professionaalsel tasemel jalalaba probleemide lahendamisega!
  • Kliinikul on tohutult kogemusi laserravi alal, nt uusmoodustiste, soolatüügaste jm lasereemaldamises jne.
  • Kliinik võib täie õigusega väita, et garanteerib oma klientidele hea kvaliteediga teenuse ja suurepärase tulemuse, selle õiguse annab talle edukuse kaks peamist komponenti: ettevõtte Fotona tipptasemel laserseadmed ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide ühtehoidev meeskond.
  • Vajadusel soovitab spetsialist probleemi lahendamise kombineeritud meetodeid.
  • Igal konkreetsel juhul kasutame vaid individuaalset lähenemist.
Call Now Button