fbpx
(+ 372) 619 0020 info@jalakliinik.ee

Sissekasvanud küünte ravimine ilma operatsioonita

Sissekasvanud küüs on päris sageli ette tulev haiguslik seisund, mis tekitab patsiendile palju ebamugavust ja valu. Pahatihti lükkavad inimesed aga selle ravi edasi, sest kardavad valusat kirurgilist sekkumist. Nüüdseks on aga leiutatud uus ravimeetod, millega sissekasvanud küüsi ravida — ortoneksia, mille puhul kasutatakse podoloogilisi ravimeetodeid ning spetsiaalseid kangasmaterjale, klambreid ja plaate, et kõverdunud küüntele normaalne kuju anda.

Üheks kõige efektiivsemaks meetodiks peetakse titaanniitide kasutamist, mille puhul spetsialist kinnitab küüneplaadile tugevast ja paindlikust titaanniidist valmistatud seadeldise, nii, et see haakub küüne servade taha ja hakkab neid ülespoole sikutama. Tänu sellele taastub küüneplaadi kuju ühtlaselt ning tulevikus ei teki retsidiive.
Tuleb meeles pidada, et titaanniiti ei saa kasutada siis, kui patsiendil on lisaks sissekasvanud küünele veel mõni muu haigus (nt küüneseen või psoriaas), mis hävitab küüneplaadi struktuuri. Eriti ettevaatlik tuleb olla diabeedihaigete ravimisel.

Kirjeldatud protseduur nõuab läbiviijalt praktilist kogemust ja professionaalseid teadmisi, seepärast saab selle ülesandega hakkama vaid kvalifitseeritud spetsialist — podoloog.

Me kasutame oma kliinikus ainult juhtivate tootjate valmistatud spetsiaalseid podoloogilisi vahendeid. Kõik instrumendid on kas ühekordsed või kohustuslikus korras steriliseeritavad ja selle läbiviimisel järgitakse kõiki meditsiiniasutustele kehtestatud standardeid ja nõudeid.

Milliseid probleeme titaanniitide paigaldamine lahendab:

  • küünevalli põletik
  • küüneplaadi deformatsioon ja paksenemine
  • küüneplaadi eraldumine küüneloožist

Titaanniitide eelised:

  • paigaldamine ei nõua tuimastust
  • materjal on väga vastupidav, painduv ja elastne
  • saab kasutada ka väga väikeste küünte puhul
  • klambri kandmine ei tekita ebamugavustunnet
  • puuduvad vanuselised piirangud, sobib ka lastele

Ärge lükake sissekasvanud küünte ravi edasi, kinkige oma jalgadele ilu ja tervist!

Call Now Button