fbpx
(+ 372) 619 0020 info@jalakliinik.ee
Jala- ja seljavaevuste vastu on sageli abi õigesti valitud tallatugedest.
Jalad mängivad meie elus väga olulist rolli – kehv jalgade asend mõjutab meie kõnnakut ning võib põhjustada nii jalavalusid kui probleeme seljas. Lisaks võivad valesti valitud jalanõud põhjustada jalgade deformatsiooni ning hoogustada erinevate nahahaiguste ja seennakkuste arengut. Mida saame ise oma jalgade heaks ära teha ja kelle poole murede tekkimisel pöörduda?

Jalalaba probleemide korral pöördu podoloogi poole

Jalakliiniku spetsialistid toovad välja, et üheks peamiseks probleemiks, millega inimesed nende poole pöörduvad, on kuiv nahk ja selle tagajärjel tekkinud kaebused, nagu kannalõhed või nahapaksendid.

Ehkki sageli arvatakse, et kuiv nahk on vaid esteetiline probleem, võib lõhede tekkimisele eelneda naha hüperkeratoos, millega kaasneb sageli ka põletik. Kuna tekkinud lõhed võivad põhjustada valu ja isegi veritseda, tasub probleemi ilmnemisel minna kindlasti spetsialisti vastuvõtule.

Sobivaks spetsialistiks on sellisel juhul podoloog, kelle kompetentsi kuuluvadki kõiksuguste jalalabasid vaevavate naha- ja küünehaiguste avastamine ja õigeaegne ravi. Podoloogia on esteetilises ja meditsiinilises valdkonnas värske suund, kuid nõudlus selle teenuse vastu on suur ning inimestele väga vajalik.

Kui pediküüris tegeletakse vaid jalgade esteetilise väljanägemisega, siis podoloogia olemus seisneb selles, et spetsialist teostab jalahoolduse täisteenuse, pidades silmas patsiendi tervislikku seisundit.

Peamiselt jõutakse spetsialisti juurde siis, kui esinevad probleemid küüntega, aga podoloogi poole tasub pöörduda ka konnasilmade, villide ja lõhedega.

blank
Podoloogia olemus seisneb selles, et spetsialist teostab jalahoolduse täisteenuse pidades silmas patsiendi tervislikku seisundit.

Ravi pakutakse kaasaegse tehnoloogia abil

Jalakliiniku spetsialistid kasutavad meditsiinilise pediküüri protseduurides kaasaegset ning sertifitseeritud tehnoloogiat, millega leiab tõhusa lahenduse nii kannalõhede, sissekasvanud küünte kui ka paljude muude probleemide raviks.

Näiteks sissekasvanud küünte puhul kasutatakse uut ravimeetodit ortoneksiat, milles kombineeritakse spetsiaalseid kangasmaterjale, klambreid ja plaate, et taastada kõverdunud küüne normaalne kuju.

Jalamuresid vähendavad ka õigesti valitud tallatoed

Hea asi erinevate jalaprobleemide juures on see, et paljusid neist saab lahendada operatsioonivabalt. Enne iga protseduuri teeb podoloog põhjaliku läbivaatuse, mille tulemusena määrab jalgadele vajaliku ravi.

blank
Jalakliiniku spetsialistid aitavad valida sulle sobiva sisetalla, mis leevendab sinu jala- ja seljavalusid.
Kui sind on pikalt vaevanud jala- ja seljavalud, võib probleemiks olla äravajunud jalavõlv. Sellisel juhul võib olla suur kasu spetsiaalselt kliendi jala jaoks tehtud sisetaldadest, mis aitavad jalal võtta normaalse kuju ning seeläbi leevendavad tekkinud valu.

Õigete tallatugede saamiseks tasub kindlasti ühendust võtta jalakliiniku spetsialistiga, kes valib välja sobivad tooted ning annab patsiendile kaasa juhised, kuidas kodus jalgu hooldada, ning kontrollib kogu raviprotsessi kuni täieliku taastumiseni.

Aita ise oma jalgade tervisele kaasa!

Kuna veedame oma jalgadel päeva jooksul päris palju aega, siis tasub nende tervisele kõrgendatud tähelepanu pöörata ning pidada silmas alltoodud nippe.

Kanna mugavaid jalanõusid! Pööra jalanõude valikul peale väljanägemise tähelepanu ka mugavusele ning veendu, et need oleksid õiges suuruses. Võimalusel eelista paksema tallaga ning stabiilsemaid jalanõusid, kuna vastasel juhul võid jalgu kergesti põrutada, samuti on nikastused ja villid kerged tulema.

Koori ja kreemita oma jalgu! Paljusid jalamuresid saab ennetada, kui oma jalgade tervise eest igapäevaselt hoolitseda. Tegelikult on see lihtsamast lihtsam: jalgade kareduse vastu aitab naha koorimine ja kreemitamine, samuti võid aeg-ajalt teha lõõgastavaid jalavanne. Kasuta vannivees spetsiaalseid õlisid, mis aitavad lihaseid lõdvestada ning loovad hea enesetunde.

Hoolitse oma jalgade ja jalanõude hügieeni eest! Väldi võimalusel higistamist ning vaheta sokke iga päev. Eriti talvisel ajal, kui ei saa kanda lahtiseid jalanõusid, mis laseksid jalgadel hingata. Kui muretsed seeninfektsiooni pärast, võid lisaks kasutada seenevastast spreid, mis hoiab ära higistamise ning ebameeldiva lõhna. Jalakliinikus on müügil kõik jalgadele sobivad tooted ning spetsialistid aitavad sulle sobivaima kiiresti ja mugavalt välja valida.

Kui tunned, et vajad oma jalgade tervisega seotud murele lahenduse leidmisel spetsialisti abi, oled oodatud Jalakliinikusse vastuvõtule.

Call Now Button